Παρουσίαση του εκπαιδευτικού προγράμματος του Πανεπιστημίου Texas A&M από την Δρ. Βαλεντίνη Παππά στο Campus στην Άρτα στις 7 Δεκεμβρίου 2022.

Αγαπητοί φοιτητές/τριες και αγαπητοί συνάδελφοι

Με ιδιαίτερη χαρά σας ενημερώνω για την επίσκεψη της Δρ. Βαλεντίνης Παππά στο Campus της Άρτας στις 7/12/2022, ημέρα Τετάρτη.  Η Δρ. Παππά είναι επίκουρη καθηγήτρια στο πανεπιστήμιο του Texas A&M (Dept. of Biological and Agricultural Engineering), διευθύντρια του προγράμματος μεταπτυχιακών σπουδών του Texas A&M στο Κατάρ και Ambassador of Clean Energy Education and Empowerment (C3E) Initiative.

Θα μας μιλήσει για το πρόγραμμα σπουδών του Texas A&M και θα απαντήσει σε ερωτήσεις των φοιτητών μετά την ομιλία της (διάρκειας περίπου 30 λεπτών) που θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων της βιβλιοθήκης του Campus Άρτας. Η ώρα έναρξης της παρουσίασης της Δρ. Παππά έχει οριστεί στις 10 π.μ.

Στην διάθεσή σας για όποια διευκρίνηση χρειάζεστε.

Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.

Νικόλαος Ε. Κορρές