«Ορκωμοσία Πτυχιούχων του Τμήματος Τεχνολόγων Γεωπόνων (Τεχνολογικής Εκπαίδευσης)του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων» στις 07/07/2023 ημέρα Παρασκευή.

Σας γνωρίζουμε ότι, θα πραγματοποιηθεί Ορκωμοσία των αποφοίτων του Τμήματος Τεχνολόγων Γεωπόνων (Τεχνολογικής Εκπαίδευσης) του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων στις 07/07/2023 ημέρα Παρασκευή και ώρα 12:00 στο Αμφιθέατρο Α’ του Τμήματος Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών στην Άρτα.

Οι απόφοιτοι ανέρχονται στους σαράντα (49).

Παρακαλείσθε να βρίσκεστε στο Αμφιθέατρο Α’ (του Τμήματος Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών στην Άρτα ) τουλάχιστον μια ώρα νωρίτερα με την Αστυνομική , την

Στρατιωτική ταυτότητα η  διαβατήριο και την Φοιτητική ταυτότητα(όσοι δεν την έχουν παραδώσει ακόμη).

Επισυναπτόμενο αρχείο με τους αριθμούς μητρώου των Ορκισθέντων Φοιτητών.

από την Γραμματεία του Τμήματος Γεωπονίας