Νέα Σεμινάρια Digital Marketing από την πρωτοβουλία Grow with Google της Google

Νέα Σεμινάρια Digital Marketing

από την πρωτοβουλία Grow with Google της Google

Η πρωτοβουλία Grow with Google της Google πραγματοποιεί στα Ιωάννινα με την υποστήριξη της Δομής Απασχόλησης & Σταδιοδρομίας /Μονάδας Καινοτομίας & Επιχειρηματικότητας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων  μια σειρά νέων εκπαιδευτικών σεμιναρίων στη θεματική του Digital Marketing, χωρίς χρέωση.

Την Τρίτη 22 και την Τετάρτη 23 Νοεμβρίου θα πραγματοποιηθούν δια ζώσης  4 σεμινάρια για όλους τους φοιτητές και αποφοίτους του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, με σκοπό την εκμάθηση χρήσης και αξιοποίησης διαφορετικών εργαλείων, καναλιών αλλά και τεχνικών του ψηφιακού μάρκετινγκ. Τα σεμινάρια θα πραγματοποιηθούν στο Αμφιθέατρο του Επιστημονικού & Τεχνολογικού Πάρκου Ηπείρου.

Πληροφορίες:

-Δομή Απασχόλησης & Σταδιοδρομίας Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων : 2651007278, dasta@uoi.gr