ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ/ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2022-2023 ΥΠΟΒΟΛΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ

ΘΕΜΑ: «Ημερομηνίες για την Υποβολή δικαιολογητικών για Μετεγγραφή/Μετακίνηση  ακαδημαϊκού έτους 2021-2022».

Σύμφωνα με το αριθ. 136973/Ζ1/4-11-2022 έγγραφο του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων, που αφορά την αποστολή του ονομαστικού πίνακα των αιτούντων μετεγγραφής/μετακίνησης  για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023, καλούνται οι αιτούμενοι  φοιτητές να υποβάλουν (αυτοπροσώπως, ταχυμεταφορά ή με courier) στη Γραμματεία του Τμήματος Γεωπονίας  του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων  από την Τρίτη 08/11/2022 έως την Δευτέρα 14/11/2022  όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά που δεσμεύτηκαν μαζί με την εκτυπωμένη ηλεκτρονική τους αίτηση, για  τον σχετικό έλεγχο  των δικαιολογητικών. Οι φοιτητές θα ενημερωθούν με νεότερη ανακοίνωση σχετικά με την εγγραφή τους στο Τμήμα Γεωπονίας.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος Γεωπονίας

Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων