ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΤΑΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ “ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ-ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ”

Αγαπητοί φοιτητές,

Καλή νέα αρχή και καλό ακαδημαϊκό εξάμηνο σε όλους!

Ειδικότερα για τους φοιτητές που πρόκειται να παρακολουθήσουν τη θεωρία και το εργαστήριο του μαθήματος “Οργανική Χημεία-Βιοχημεία” τους καλούμε να παρακολουθήσουν και την ηλεκτρονική τάξη του μαθήματος Μάθημα: Οργανική Χημεία-Βιοχημεία (uoi.gr).

Στην τάξη  υπάρχει ήδη αναρτημένο υλικό από παλιότερα ακαδημαϊκά έτη αλλά θα αναρτάται σταδιακά κατά την εξέλιξη του μαθήματος και του εργαστηρίου και καινούργιο διδακτικό υλικό με ερωτήσεις θεωρίας ή πειραματικών αποτελεσμάτων. Επίσης μέσω της ηλεκτρονικής τάξης θα πραγματοποιείται η επικοινωνία για τυχόν διευκρινίσεις ή αναθέσεις εργασιών και για καθετί σχετικό με την εκπαιδευτική διαδικασία.

Επίσης όσοι φοιτητές του Β εξαμήνου ή μεγαλύτερων εξαμήνων επιθυμούν να παρακολουθήσουν φροντιστηριακά μαθήματα να απευθυνθούν στους διδάσκοντες του μαθήματος για να ορισθεί από κοινού η ώρα και η ημέρα των φροντιστηριακών μαθημάτων. Διευκρινίζεται ότι τα φροντιστηριακά μαθήματα θα γίνονται πρόσθετα των ωρών του εβδομαδιαίου προγράμματος διδασκαλίας του μαθήματος.

Καλή αρχή και πάλι  και ένα δημιουργικό ταξίδι στην επιστήμη της Βιοχημείας!

Οι διδάσκοντες