ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΔΟΤΟΥΜΕΝΗΣ ΜΗΝΙΑΙΑΣ ΚΑΡΤΑΣ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΩΝ ΔΙΑΔΡΟΜΩΝ ΤΟΥ ΑΣΤΙΚΟΥ ΚΤΕΛ ΑΡΤΑΣ

Το Τμήμα Φοιτητικής Μέριμνας εξέδωσε την παρακάτω ανακοίνωση:

Σας ενημερώνουμε ότι η έκδοση της κάρτας αστικών συγκοινωνιών των φοιτητών θα γίνεται ως εξής:

1)  Τις τρεις πρώτες εργάσιμες ημέρες κάθε μήνα (π.χ. από 1/3 έως και 3/3 για τον Μάρτιο, από 3/ 4 έως και 5/4 για τον Απρίλιο, και ούτω καθ’ εξής) από τις 10.00 π.μ. έως τις 12.00 μ.μ. στο Τμήμα Φοιτητικής Μέριμνας στην Πανεπιστημιούπολη Άρτας.

2) Τις υπόλοιπες καθημερινές του μήνα από τις 9.00 π.μ. έως τις 12.00 μ.μ. στο Αστικό ΚΤΕΛ Άρτας, στην Περιφερειακή Άρτας 110, Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 2681 028314, E-mail: astktelartas@gmail.com

Η κάρτα θα ισχύει από την ημέρα έκδοσης για 30 συνεχόμενες ημερολογιακές ημέρες και το κόστος της είναι 15,00 ευρώ.

Να έχετε μαζί σας την ακαδημαϊκή σας ταυτότητα (πάσο).

Ηλεκτρονική διεύθυνση Αστικού ΚΤΕΛ Άρτας: www.astiko-artas.gr