Εκδήλωση της ΔΑΣΤΑ και της ΜΟΚΕ

H Δομή Απασχόλησης & Σταδιοδρομίας και η Μονάδα Καινοτομίας & Επιχειρηματικότητας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων διοργανώνουν και σας προσκαλούν σε ένα διήμερο δράσεων με τίτλο «Mastering your Skills» αφιερωμένο στην αναγνώριση και ανάπτυξη δεξιοτήτων με τη διοργάνωση 3 διαδραστικών εργαστηρίων, τα οποία θα πραγματοποιηθούν στις 27 και 29 Νοεμβρίου στο Συνεδριακό Κέντρο «Κάρολος Παπούλιας»
Στόχος του «Mastering your Skills» είναι οι συμμετέχοντες να ενεργοποιηθούν οι ίδιοι σε μια διαδικασία ήπιας αυτοδιερεύνησης των δικών τους ήπιων δεξιοτήτων, ώστε με τα ερεθίσματα που θα δεχτούν να πειραματιστούν και να αγγίξουν το δρόμο για την περαιτέρω καλλιέργεια αυτών.

Απαραίτητη η δήλωση συμμετοχής στο linkhttps://forms.gle/KNqgK6RKisXvX5aeA

Προς ενημέρωση των φοιτητών των Τμημάτων σας, σας παρακαλούμε πολύ για την ανάρτηση στην ιστοσελίδα σας των παρακάτω συνημμένων αρχείων, που αφορούν στη διεξαγωγή της παραπάνω εκδήλωσης.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη συνεργασία και παραμένουμε στη διάθεσή σας για οτιδήποτε χρειαστείτε.

Βάνα Χαραλαμποπούλου
Δομή Απασχόλησης & Σταδιοδρομίας