Διαχείριση Εδαφικών Πόρων – εξέταση μαθήματος

Όσο αφορά την εξέταση του μαθήματος “Διαχείριση Εδαφικών Πόρων”:

1. Παλαιοί φοιτητές που δεν παρακολούθησαν φέτος το μάθηνα θα εξεταστούν την ημέρα και ώρα και που έχει προγραμματιστεί για τις εξετάσεις του μαθήματος.
  2. Φοιτητές που παρακολούθησαν το μάθημα φέτος, δεν χρειάζεται να έρθουν την ημέρα και ώρα και που έχει προγραμματιστεί για τις εξετάσεις του μαθήματος. Η αξιολόγησή τους θα βασιστεί στις δύο εργασίες που τους έχουν ανατεθεί.
  3. Η παράδοση και των δύο εργασιών που έχουν ανατεθεί στο πλαίσιο του μαθήματος Διαχείριση Εδαφικών Πόρων, μπορεί να γίνει έως και την Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου 2024.
  4. Οι εργασίες θα παραδοθούν εκτυπωμένες στους διδάσκοντες. Μπορείτε να παραδόσετε και τις δύο εργασίες είτε στην κ. Μπέζα, είτε στον κ. Αναστόπουλο, είτε στον κ. Τσιρογιάννη.