ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΙΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ  1:

Όσοι φοιτητές έχουν δηλώσει τα μαθήματα: «Διασφ. Ποιότητας – Πιστοποίηση Αγροτικών προϊόντων» και  « Γεωργικές Βιομηχανίες – Ποιοτικός έλεγχος και πιστοποίηση αγροτικών προϊόντων» και δεν έχουν πάρει σημειώσεις να έρθουν την Πέμπτη 9/12/2021 και ώρα 4.00 μ.μ. – 6.00 μ.μ. στο Αμφ. Ζ1 (κτήριο ΖΠ) να παραλάβουν τις σημειώσεις του μαθήματος .

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ  2:

Όσοι φοιτητές έχουν δηλώσει τα μαθήματα: «Τυποποίηση και Εμπορία Προϊόντων Ζωικής προέλευσης» και «Εμπορία και Διακίνηση Αγροτικών προϊόντων» και δεν έχουν πάρει σημειώσεις να έρθουν την Παρασκευή  10/12/2021 και ώρα 1.00 μ.μ. – 3.00 μ.μ. στην Αίθ. Ζ3 (κτήριο ΖΠ) να παραλάβουν τις σημειώσεις του μαθήματος .

Μαρία Τσιράκη

Γεωπόνος, MScPhD