«Ορκωμοσία Πτυχιούχων του Τμήματος Τεχνολόγων Γεωπόνων (Τεχνολογικής Εκπαίδευσης)του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων» στις 21/6/2024 ημέρα Παρασκευή.

Σας γνωρίζουμε ότι, θα πραγματοποιηθεί Ορκωμοσία των αποφοίτων του Τμήματος Τεχνολόγων Γεωπόνων (Τεχνολογικής Εκπαίδευσης) του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων στις 21/6/2024 ημέρα Παρασκευή και ώρα 12:00 στην Βιβλιοθήκη της Πανεπιστημιούπολης στην Άρτα.

Οι απόφοιτοι ανέρχονται στους σαράντα (26).

Παρακαλείσθε να βρίσκεστε στην Βιβλιοθήκη τουλάχιστον μια ώρα νωρίτερα με την αστυνομική  η την Στρατιωτική ταυτότητα η  διαβατήριο και την Φοιτητική ταυτότητα(όσοι δεν την έχουν παραδώσει ακόμη).

Επισυναπτόμενο αρχείο με τους αριθμούς μητρώου των Ορκισθέντων Φοιτητών.

από την Γραμματεία του Τμήματος Γεωπονίας