1. Ξεκινά η εγγραφή των επιτυχόντων των Πανελλαδικών Εξετάσεων έτους 2023 και της ειδικής κατηγορίας των πασχόντων από σοβαρές παθήσεις στις Σχολές και τα Τμήματα της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης, η οποία θα πραγματοποιηθεί ηλεκτρονικά, κατά το διάστημα από Πέμπτη 31 Αυγούστου 2023 έως και Παρασκευή 8 Σεπτεμβρίου 2023.
Σας ενημερώνουμε ότι θα ακολουθήσει νέα ανακοίνωση με τα επιπλέον δικαιολογητικά που θα πρέπει να αποσταλούν στη γραμματεία ώστε να επικαιροποιηθεί η εγγραφή σας.
2. Το ίδιο διάστημα θα πραγματοποιηθεί και η εγγραφή των επιτυχόντων στις κατατακτήριες εξετάσεις (στη γραμματεία του Τμήματος), προσκομίζοντας και τα επιπλέον δικαιολογητικά:
- (1) Φωτογραφία
- Φωτοτυπία της Αστυνομικής Ταυτότητας ή διαβατηρίου
- Βεβαίωση απόδοσης ΑΜΚΑ
Από τη γραμματεία του Τμήματος Γεωπονίας