Αιτήσεις του 2ου κύκλου του αξιόλογου Εκπαιδευτικού Προγράμματος “ΑΓΡΟΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΓΡΟΔΙΑΤΡΟΦΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ” που διεξάγεται στο πλαίσιο του ΚΕΔΙΒΙΜ του Ε.Α.Π.

Το Πρόγραμμα απευθύνεται μεταξύ άλλων και σε Πτυχιούχους ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΕΑΠ και Φοιτητές (προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς) της Σχολής σας.

Η ιστοσελίδα του είναι η κατωτέρω που πρέπει να δουν οι ενδιαφερόμενοι για να γνωρίσουν όλες τις λεπτομέρειες του Προγράμματος:

ή facebook:

Αγροεπιχειρηματικότητα Αγροτική Καινοτομία

Προθεσμία Υποβολής Αιτήσεων έως 22/09/2024

Μπορείτε από πλευράς σας να την κάνετε γνωστή δημοσιοποιώντας την στη Σχολή σας με κάθε πρόσφορο τρόπο (π.χ. Ανακοινώσεις Τμήματος) και όπου αλλού νομίζετε, προωθώντας το παρόν email και τους ανωτέρω συνδέσμους σε αυτούς που απευθύνεται το Πρόγραμμα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

—————————————————————————————-
Απόστολος Δ. Ζαρίδης
Καθηγητής – Σύμβουλος Ε.Α.Π.
Επιστημονικός Υπεύθυνος Προγράμματος ΕΑΠ ΚΕΔΙΒΙΜ
“ΑΓΡΟΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ
& ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΓΡΟΔΙΑΤΡΟΦΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ”
email: zaridis.apostolos@ac.eap.gr